Kırklareli'nde 5 bin fidan dağıtıldı

Video Hakkında

Kırklareli'nde 5 bin fidan dağıtıldı

Kırklareli Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Özgürlük ve Demokrasi Meydanında dün kurulan stantta vatandaşlara 5000 fidan dağıtıldı.
Kırklareli Vali Yardımcısı Vekili Murat Eren, Kırklareli Orman İşletme Müdürü Nüfer Yavuz, kurumun personelinin katılımıyla 11 Nisan Çarşamba günü saat 12.30’da Özgürlük ve Demokrasi Meydanında vatandaşlara fidan dağıtıldı.
Fidan dağıtımına yoğun ilgi
Daha yeşil bir Kırklareli için çalışmalarına tam gaz devam eden Kırklareli Orman İşletme Müdürlüğü, 5000 fidanı vatandaşlara dağıttı. Aralarında yaban mersini, mazı, mavi selvi, ceviz, kızılcık, dut fidanlarının bulunduğu dağıtıma vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Orman Haftasında anlamlı etkinlik
Kırklareli Vali Yardımcısı Vekili Murat Eren ve Kırklareli Orman İşletme Müdürü Nüfer Yavuz tarafından dağıtılan fidanlar için kalabalık sıra oluştu. Orman Haftası münasebetiyle gerçekleştirilen etkinlikte vatandaşlara diledikleri fidandan 1 adet verildi. Fidan dikim etkinliğinden fidan alan vatandaşlar böyle faydalı ve güzel bir etkinlik gerçekleştirdikleri için Orman İşletme Müdürlüğüne teşekkür etti.

İlk Yorumu Sen Yap

    Sende Yorum Yap