URKSED üyeleri, Ziraat Bankası’nın altın günlerine katıldı

Video Hakkında

Altınlarını toplu olarak devlet güvencesine aldılar

URKSED üyeleri, Ziraat Bankası’nın altın günlerine katıldı

“Bu bir milli meseledir”

Ziraat Bankası’nın altın günleri kampanyasına en büyük desteklerden birisi, Uluslararası Rumeli Kadın Kültürel Sosyal ve Ekonomik Dayanışma Derneği üyelerinden geldi. Derneğin kurucu başkanı Öznur Tüzün, bunun milli bir mesele olduğunu vurgulayarak, dernek üyeleriyle birlikte altın birikimlerini banka hesabına yatırdı.

Uluslararası Rumeli Kadın Kültürel Sosyal ve Ekonomik Dayanışma Derneği, Ziraat Bankası’nın başlattığı “Türkiye için altın vakti” uygulamasına destek olmak için dün kurucu başkan Öznur Tüzün ve üyeleriyle birlikte altın birikimlerini bankaya yatırdı. Ziraat Bankası Kırklareli merkez şube müdürü Serap Erak’ı da ziyaret eden dernek üyeleri bu uygulamanın hem devlete, hem de vatandaşlara verimli kazançlar getireceğini ifade ettiler.

“Kırklareli kadınının gücünü gösterelim”

Ziraat Bankası Kırklareli merkez şube müdürü Serap Erak, URKSED’in kamuoyunu aydınlatıcı bu hareketini takdir ettiklerini belirterek; “Devletimizin başlattığı bu uygulama ile hem ülkemiz, hem insanlarımız kazanmış olacak. Yatırımcı tabanı genişleyecek. Vatandaşlarımızın altınları ekonomiye kazandırılmış olacak. Bu uygulama ile altınlar da hem fiziki hem de iktisadi olarak güvence altında oluyor. Her anlamda avantajlı bu kampanyaya Kırklareli’nde katılım süresi 20 Nisan Cuma günü saat 17:00’da sona eriyor. Tasarrufun bilinçli neferi olan kadınlarımızı şubelerimize bekliyoruz. Türk kadınının, Kırklareli kadınının gücünü gösterelim” diye konuştu.

URKSED kurucu başkanı Öznur Tüzün de güçlü Türkiye’nin güçlü kuruluşu Ziraat Bankası’nın bu kampanyasına katılarak, hem birikimlerini değerlendirdiklerini, hem de sosyal sorumluluk sahibi bir dernek olarak bu konuda öncülük yaptıklarını aktardı ve şöyle devam etti:

“Tüm kadınlarımızı davet ediyoruz”

“Evde duran yatırımın kazandırdığı ile bankada duran yatırımın getirisi farklıdır. Bu hesaba yatırdığımız altınlar ile ülke ekonomisi kazanacak. Ülke ekonomisi kazanınca bundan vatandaşlar da iki yönlü faydalanmış olacak. Birincisi ekonominin grafiğinin yükselmesi kitlesel olarak insanlarımıza yansıyacak. İkincisi bireysel birikimlerimiz değer kazanacak. Bizler dernek olarak bunun milli bir mesele olduğunu biliyoruz. Bu nedenle sosyal bir platform olarak topluma öncülük etmek istedik. Altın Günleri kampanyasına katılmayı Kırklarelimizin aydın ve güçlü tüm kadınlarını davet ediyoruz.”

Altın Günleri 2 yıl vadeli olarak banka hesabına yatırılıyor. İsteyen 3 ay sonunda komisyon kesintisi olmadan birikimini geri alabiliyor. Yıllık yüzde 2,40 faiz getirisi olan bu uygulama ile yatırımınızı geri çekerken altının o günkü değerinden ve faiz getirisinden faydalanarak kazanıyorsunuz. Bu sayede bankada kira kasalamanıza gerek kalmıyor. Evde durmadığı için de birikiminiz devlet güvencesi altında değer kazanarak korunmuş oluyor. Ziraat Bankası’nın “Türkiye İçin Altın Vakti” kampanyası 16 Nisan tarihinde başladı. 20 Nisan saat 17:00’da sona erecek.

İlk Yorumu Sen Yap

    Sende Yorum Yap